Author: 3***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: El material no es nada exclusivo, hay que ponerse sombrero ,boina o algo para que no se note que es pelucs
Color: Burgundy
Price: 146kr
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2306086766522063 |
Author: 3***6
Date:
Review: El material no es nada exclusivo, hay que ponerse sombrero ,boina o algo para que no se note que es pelucs
Color: Burgundy
Author: S***e
Date:
Review: gefällt mir sehr, Qualität wie gewohnt super
Color: Burgundy
Author: f***3
Date:
Review: Heel mooi voor carnaval, is wel na een keer dragen helemaal in de klit
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.